Szukasz tymczasowej pracy?
Nie mogłeś lepiej trafić!

Strefa pracownika

Jeśli szukasz tymczasowej pracy? nie mogłeś lepiej trafić!

Nieważne kim jesteś: sekretarką, kierowcą, księgową, handlowcem czy studentem - jeśli szukasz tymczasowego zatrudnienia, to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Oferujemy pełny zakres usług rekrutacyjnych oraz zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową lub umowę cywilno- prawną w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Mamy dla Państwa zarówno oferty krajowe, jak i pracę za granicą.

Oferowana przez nas praca nie jest trudna, nie wymaga specjalnych kwalifikacji czy przygotowania, za to daje wymierne korzyści, takie jak wynagrodzenie czy możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia.


Jesteśmy świetnym miejscem startu dla tych, którzy uczą się, studiują, a zatem nie posiadają pełnej dyspozycyjności do podjęcia stałego zatrudnienia. Oferujemy możliwość pracy w różnych godzinach i dniach tygodnia. Każdy ma pełne prawo wyboru, w które dni chce pracować, niczego nie narzucamy z góry.

Pracę tymczasową można wpisać w CV w pozycji ?doświadczenie zawodowe?. Jest to bowiem ważna informacja dla Pracodawcy, że dana osoba jest sumienna, zorganizowana, zmotywowana do podjęcia pracy na pełen etat.


Nasza oferta to cenne rozwiązanie także dla tych, którzy są zatrudnieni, ale chcą podreperować swój domowy budżet. Praca, którą oferujemy jest zajęciem tymczasowym - możesz dowolnie wybierać godziny i dni. Nie narzucamy żadnych minimalnych, ani maksymalnych limitów godzin do przepracowania w miesiącu - u nas Ty decydujesz: ile i kiedy pracujesz! Zleceniobiorcom oferujemy stawki godzinowe, dlatego też doskonale wiedzą oni, ile godzin dodatkowej pracy potrzebują, by zarobić pożądaną kwotę.

Uwaga! - wszystkim Pracownikom i Zleceniobiorcom oferujemy atrakcyjną wysokość wynagrodzenia i gwarancję terminowej wypłaty. Umowę z nami można zawierać z miesiąca na miesiąc, zgodnie z własną chęcią i potrzebą. Również w przypadku rozwiązania umowy z dnia na dzień, w momencie znalezienia bardziej atrakcyjnej oferty (praca tymczasowa umożliwia bowiem ciągłe poszukiwanie pracy stałej) - nie stawiamy Ci żadnych przeszkód.

Dbamy o to, by każdy nasz Pracownik oraz Zleceniobiorca był dobrze poinformowany, znał swoje prawa i obowiązki. W sytuacjach nieporozumień interweniujemy i wyjaśniamy kwestie sporne.
Sumiennym, współpracującym z nami już od dłuższego czasu osobom, w pierwszej kolejności proponujemy atrakcyjne oferty pracy u naszych nowych, jak też stałych kontrahentów.

Mimo tego, że nie zawsze na początku współpracy posiadamy wymarzone propozycje, to dbamy o to, by w przyszłości móc zaoferować Państwu lepszą posadę.

Jeżeli okażecie się Państwo kompetentnym pracownikiem, spełniającym wymagania oferowanego stanowiska, to bez obaw polecimy Państwa naszemu kontrahentowi, co też czynimy.

Partnerzy

O NAS

Dane firmy:
Mazury Job Sp. z o.o.
ul. Nadjeziorna 15/1A, 19-300 Ełk
NIP: 848 186 12 27
REGON: 281529808

 

DZIAŁ HANDLOWY

Rynek polski
tel.: 0048 87 610 72 17
e-mail: rekrutacja@mjob.com.pl
 
Rynek zagraniczny
tel.: 0048 889 556 866
e-mail: m.penkiewicz@mjob.com.pl

 

Dział Rekrutacji i Koordynacji Pracowników Tymczasowych
e-mail: rekrutacja@mjob.com.pl
 
Pracownicy z Ukrainy
tel.: 0048 889 556 866
e-mail: m.penkiewicz@mjob.com.pl

Specjalista ds. Rynku Wschodniego
tel.: 0048 888 131 447
e-mail: h.bazylak@mjob.com.pl

KONTAKT    

SIEDZIBA FIRMY
Mazury Job Sp. z o.o.
ul. Nadjeziorna 15/1A, 19-300 Ełk

tel.: 0048 87 610 72 17,        
0048 555  065 005

fax: 0048 87 737 10 56
e-mail: biuro@mjob.com.pl

Copyright: Mazury Job 2015
realizacja: